Dramatiškoje kovoje Milane nutrūko „Fenerbahče“ pergalių serija

Stambulo "Fenerbahce" komandos keturių iš eilės pergalių serija Eurolygoje nutrūko Milane, rašo Sarunas13lt.blogspot.com.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 76:77 turėjo pripažinti "EA7 Emporio Armani" komandos pranašumą. Turkai lieka su 19 pergalių.

Kitą savaitę "Fenerio" laukia dvejos rungtynės. Pirmadienį Turkijos čempionato mačas Izmire prieš "Aliaga Petkimspor", o penktadienį namuose priims ALBA ekipą.

Rungtynės prasidėjo Hayeso tritaškiu (0:3), tuo pačiu atsakė ir Mirotičius (3:3). Sužaidus daugiau, nei minutę Dorsey taip pat pasižymėjo iš toli (3:6), tačiau Melli dar kartą išlygino rezultatą (6:6). Po antrojo Mirotičiaus tritaškio pirmą kartą priekyje atsidūrė Milano ekipa (6:9). Sužaidus 4 min. Melli pelnė 5 taškus iš eilės ir šeimininkų persvara išaugo iki 9 taškų (17:8). Įpusėjus kėliniui po Napiero baudų metimų "Fenerio" deficitas tapo dviženklis (20:10). Po pirmojo kėlinio 28:18 pirmavo "EA7 Emporio Armani".

Antrasis ketvirtis prasidėjo Voigtmanno 4 taškais paeiliui (32:18), Biberovičius atsakė dvitaškiu (32:20). Sužaidus pusketvirtos minutės Melli pelnė du taškus su pražanga (37:22), o vėliau baigė greitą ataką dėjimu (39:22). Po minutės pertraukėlės "Fenerbahce" atsakė 7 taškais be atsako (39:29). Likus žaisti 2 min. Shieldsas realizavo dvi baudas (43:29). Paskutinę kėlinio minutę Wilbekinas tritaškiu sumažino atsilikimą iki 7 taškų (43:36).

Po pertraukos Wilbekinas įsmeigė tritaškį (43:39), tačiau šeimininkai atsakė 4 taškais be atsako. Baigiant įpusėti kėliniui Hayesas baudų metimais sumažino deficitą iki 3 taškų (47:44), tačiau Milano ekipa vėl surengė sėkmingą atkarpą 6:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą (54:44). Likus žaisti pusantros minutės Shieldsas pelnė du taškus su pražanga (58:46). Paskutinę kėlinio minutę Dorsey pataikė tritaškį (59:51).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Motley 5 taškais iš eilės (59:56), Tonutas atsakė tritaškiu (62:56). Sužaidus 3 min. Hayesas įsmeigė tritaškį (62:59), tačiau Tonutas taip pat atsakė tuo pačiu (65:59). Wilbekinas dar kartą tritaškiu priartino "Fenerį" iki 3 taškų (65:62), bet Napieras taip pat įsmeigė tolimą metimą (68:62). Po Guduričiaus baudos metimų komandas skyrė tik 2 taškai (68:66). Likus žaisti mažiau, nei 4 min. Wilbekinas tritaškiu po ilgos pertraukos išvedė "Fenerbahce" į priekį (68:69), Hallas atsakė dvitaškiu (70:69). Šaro auklėtiniai pelnė 4 taškus paeiliui (70:73). Likus žaisti 1:18 min. Mirotičius tolimu metimu išlygino rezultatą (73:73). Likus žaisti 38 sek. Shieldsas dvitaškiu persvėrė rezultatą (75:73), o likus žaisti 13 sek. Mirotičius išprovokavo pražangą ir realizavo abi baudas (77:73). Likus žaisti 8 sek. Biberovičius pataikė tritaškį (77:76). Turkai dar bandė perimti kamuolį, tačiau galiausiai rungtynių laikas baigėsi.

„Emporio Armani“: Nicolo Melli 17, Shavonas Shieldsas 15, Nikola Mirotičius 13 (7 atk. kam.), Alexas Poythressas 9 (6 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 15, Tarikas Biberovičius ir Johnathanas Motley po 13, Nigelas Hayesas-Davisas 10, Tyleris Dorsey 9, Marko Guduričius 8 (6 rez. per.).