„Žalgirio“ ir ALBA mačo Įdomybės: Šaro minutinė pertraukėlė, įspūdingas komandos pristatymas ir himnas bei gražiausi momentai (VIDEO)

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio" arenoje žalgiriečiai Eurolygos 21-ojo turo rungtynėse 104:80 (23:9, 31:18, 30:25, 20:28) nepaliko vilčių Berlyno ALBA komandai ir taip ne tik pasiekė vieną didžiausių sezono pergalių pirmenybėse, tačiau ir pirmą kartą peržengė triženklę pelnytų taškų ribą.

Šįkart „Žalgirio" treneris Šarūnas Jasikevičius atsidūrė dėmesio centre. Socialiniame tinkle „Sportas kitaip" sparčiai plinta emocingi Lietuvos čempionų pertraukėlės vaizdo įrašas, kuriame Šaras emocingai aiškino ekipos žaidėjams.

Taip pat internete plinta „Žalgirio" fanų šėlsmas mačo pabaigoje, gražiausi rungtynių epizodai, rungtynių pristatymas bei himnas.