Pamatykite: „Žalgirio“ fanai iškėlė įspūdingą plakatą (FOTO)

Ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ rungtyniauja ketvirtame Eurolygos ture. Čia Martino Schillerio auklėtiniai susikauna su Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkais.Tai yra pirmosios Eurolygos rungtynės, kuriose žalgiriečiai žaidžia namuose.

Prieš šias rungtynes ištikimiausi klubo sirgaliai „Green White Boys“ iškėlė dėmesio vertą plakatą.

„Eurolygos rungtynės po daugiau nei pusmečio pagaliau grįžta į Kauną!

Per šį ilgą laikotarpį iškilo daug neraminančių klausimų. Ar naują sezoną galėsime stebėti gyvai? Ar savo skanduotėmis galėsim prisidėti prie Žalgirio pergalių? Pagaliau atėjo ta diena, kuomet atsakymai yra aiškūs, diena kai nuo pat ryto žinai, kad visi rūpesčiai bus pamiršti ir kartu su bendraminčiais darysi tai, ką mėgsti labiausiai.

Nors arena ir nėra sausakimša, žmonių skaičius tribūnoje toli gražu nedžiugina, bet iš savo pusės norim priminti visiem, kad Green White Boys atsidavimas gražiausiom spalvom niekur nedingo. Komanda ir toliau jaus stiprų mūsų užnugarį, jokios pandemijos ir visi kiti pašaliniai veiksniai aistros iš mūsų neatims. Sezono starte Žalgiris savo žaidimu jau sugebėjo užtildyti ne vieną kritiką, tikimės, kad šiandienos varžybos nebus išimtis.

Todėl kaip ir prieš kiekvieną sezoną drąsiai sakome, kad komanda tikėjom, tikim ir tikėsim!
ALL-IN ŽALGIRIS!“, - rašė „Green White Boys“.

Krepsiniozinios.lt