Ar matėte? praėjusios nakties D. Sabonio ir J. Valančiūno žaidimo epizodai (VIDEO)

Krepsiniozinios.lt kviečia prisiminti, kaip naktį iš pirmadienio į antradienį NBA lygoje žvėriškas rungtynes sužaidė abu lietuviai - Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas.

Puikiai pasirodė Indianos „Pacers“ (21/24) ekipos aukštaūgis Domantas Sabonis. Lietuvis sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių, tačiau to nepakako, kad Indianos klubas iškovotų pergalę.

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 35 taškus ir pakartojo savo rezultatyvumo NBA rekordą (dvitaškiai 11/16, tritaškiai 1/3, baudų metimai 10/15), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, dukart kamuolį perėmė ir 5 sykius suklydo.

Tuo metu Jonas Valančiūnas pelnė 30 taškų, o lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (22/22) komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate svečiuose 120:110 (23:27, 34:30, 33:34, 30:19) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (13/33) krepšininkus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 32 minutes pelnė 30 taškų (dvitaškiai 13/18, baudų metimai 4/6), atkovojo 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius suklydo.