Sukels šypseną: internete plinta Šaro minutinė pertraukėlė, kurioje nuskambėjo ir keiksmažodžiai

Tikrą trilerį Eurolygoje pralaimėjo, penkių pergalių seriją nutraukė bei jau šiame mače užsitikrinti reguliariojo sezono nugalėtojų vardo nesugebėjo Barselonos "Barcelona" (23-9).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos per pratęsimą 94:99 (14:19, 24:20, 21:26, 21:15, 14:19) nusileido Tel Avivo "Maccabi" (13-17) krepšininkams.

Rungtynėse netrūko emocingų epizodų, o vienoje iš minutės pertraukėlių Šaras pasitelkė keiksmažodžius bei parodė judesius, kurių neturėtų daryti Rolandas Šmitas.