P. Jankūno priekaištai teisėjams plinta lyg virusas: „Aš net neliečiau rankos. Nereik meluot!“ (VIDEO)

Kauno „Žalgiris“ (21/2) į Panevėžį atvyko praretėjusios sudėties, tačiau to užteko, kad būtų pasiekta pergalė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Martino Schillerio auklėtiniai 94:88 (26:30, 32:16, 18:18) laikė kontrolę savo rankose nuo antrojo kėlinio, tiesa, pabaigoje turėjo vargo, bet galiausiai įveikė „Lietkabelį“ (17/9).

Paulius Jankūnas šiame mače tapo „Žalgirio“ lyderiu ir žaidė rezultatyviausias bei naudingiausias savo rungtynes šiame sezone. Veteranas per 28 minutes pelnė 21 tašką (3/3 dvit., 4/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, 2 – perėmė, atliko 2 perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 35 naudingumo balus.

Tuo tarpu interneto platybėse plinta vaizdo įrašas, kuriame „Žalgirio“ kapitonas apeliavo į teisėjus.

„Aš net neliečiau rankos. Nereik meluot!“, - piktinosi P. Jankūnas.