Pamatykite: paviešintas Ž. Skučo ir Dž. Gagičiaus konflikto įrašas (VIDEO)

Pirmadienį kontrolinėse rungtynėse jėgas išbandė Panevėžio „Lietkabelio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos, tačiau mačas baigėsi anksčiau laiko.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės ir pasvaliečiams pirmauja 41:36, Žygimantas Skučas kietai prasižengė prieš Nikolą Radičevičių. Aukštaūgiui tai buvo 5-oji asmeninė nuobauda. Komandos draugą ginti stojo Džordže Gagičius, kuris apeliavo į nesportišką varžovo žaidimą. Abu aukštaūgiai apsistumdė ir konfliktas buvo numalšintas.

Vis dėlto „Pieno žvaigždžių“ komanda nusprendė, kad nebenori tęsti susitikimo, todėl išėjo į Aukštaitijos sporto rūmų rūbinę, o teisėjai nutraukė dvikovą.

Antradienį „Pieno žvaigždžių“ klubas paviešino momentą, po kurio buvo nuspręsta nebetęsti rungtynių su varžovais.