Ar matėte? Kovingasis M. Blaževičius, M. Kalniečio flirtas su arbitre ir M. Schillerio minutės pertraukėlės

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sezoną Eurolygoje pradėjo nesėkmingai. Martino Schillerio auklėtiniai pirmosiose rungtynėse išvykoje rezultatu 76:88 (16:19, 20:25, 19:19, 21:25) pralaimėjo Vilerbano ASVEL komandai iš Prancūzijos.

Po mačo „Žalgirio“ aistruoliai socialiniuose tinkluose negailėjo kritikos vyriausiajam treneriui Martinui Schilleriui ir keliems žaidėjams.

Tiesa, fanai dėkojo mačo pabaigoje ant parketo išbėgusiam Marekui Blaževičiui. Jis aikštelėje praleido 1,28 minutes ir pelnė 2 taškus bei surinko 2 naudingumo balus.

Krepšininkas pasižymėjo kovingumu, stumdėsi po krepšiu bei agresyviai išplėšė ginčo kamuolį.

Po mačo „Žalgirio“ fanai sukūrė trumpą vaizdo klipą. Kviečiame pažiūrėti:

***

Tuo metu "Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš prancūzus - „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Martino Schillerio paprašytos minutės pertraukėlės.

Kitas Eurolygos rungtynes žalgiriečiai žais spalio 7 d., kuomet susikaus su Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkais.

***

Po šio pralaimėjimo „Žalgirio Metraštis“ pateikia linksmą momentą, kaip Mantas Kalnietis mirktelėjo akį teisėjai.