Emocijos Klaipėdoje: K. Metrikis susistumdė su A. Butkevičiumi ir buvo išvarytas iš aikštelės (VIDEO)

Du kėlinius uostamiestyje problemų turėjęs Vilniaus „Rytas“ (4-1) jas išsprendė trečiajame ketvirtyje ir leido sau atsipalaiduoti ketvirtajame. Nelengva vilniečių pergalė pažymėta komandos lyderio geriausiu sezono pasirodymu ir krepšininkų emocijų proveržiu paskutinėmis minutėmis.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai šeštadienį po permainingos kovos „Betsafe-LKL“ rungtynėse išvykoje 89:81 (24:17, 13:19, 30:12, 22:33) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūną“ (1-4).

Paskutinėmis mačo minutėmis prasiveržė krepšininkų emocijos. Iš pradžių apsistumdė Deividas Gailius ir Gytis Radzevičius, o juos išskyrę teisėjai skyrė krepšininkams po nesportinę pražangą.

Likus žaisti 7 sekundes apsistumdė ir Arnas Butkevičius bei Klaidas Metrikis. Pirmasis buvo nubaustas nesportine, o antrasis – diskvalifikacine pražanga.