Pamatykite: A. Trinchieri per minutės pertraukėlę L. Lekavičių išvadino neūžauga ir nykštuku

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė apmaudžią nesėkmę. Jures Zdovco auklėtiniai ilgą laiką pirmavo, tačiau antroje rungtynių pusėje pranašumo neteko ir Miuncheno „Bayern“ komandai nusileido rezultatu 73:75 (24:13, 15:14, 16:25, 18:22).

„Bayern“ vyriausiasis treneris Andrea Trinchieri ketvirtajame kėlinyje per minutės pertraukėlę nepagarbiai atsiliepė apie „Žalgirio“ gynėjo Luko Lekavičiaus ūgį.

„Vyrai, kur jūsų energija? esame per daug pasyvūs. Ypač du prieš du situacijose. Keiskites ginamaisiais, ypač su neūžauga ir nykštuku Lekavičiumi. Ir kovokite dėl kamuolio! Ar supratote?“, - teigė italas.

Šiame mače L. Lekavičius buvo rezultatyviausias. Jo sąskaitoje - 17 taškų.