Memai po „Žalgirio“ ir „Ryto“ dvikovos: Šaro pyktis ant Ulės, J. Zdovco ir P. Motiejūno vargai (FOTO)

Facebook ir Twitter nuotr.

Kaune šeimininkais pasijutę Vilniaus „Ryto“ (7-1) krepšininkai pasirūpino tuo, kad „Žalgirio“ (8-1) krizė tęstųsi. Eurolygoje kelio į pergales nerandantys Lietuvos čempionai „Betsafe-LKL“ rungtynėse buvo triuškinami 22:46, ir nors ketvirtajame kėlinyje bandyta kurti stebuklą, galiausiai nacionaliniame čempionate teko susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu.

Antrajame kėlinyje dominavęs ir tik paskutinėmis rungtynių minutėmis rungtynių kontrolę iš rankų paleidęs „Rytas“ svečiuose žalgiriečius nugalėjo 84:75 (21:18, 25:8, 17:21, 21:28).