J. Zdovcas neatlaikė per minutės pertraukėlė: „Aš čia atvykau laimėti, o ne pažaisti“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos rungtynėse Madride patyrė nesėkmę. Žalgiriečiai išvykoje rezultatu 82:95 (11:20, 34:31, 25:24, 12:20) pralaimėjo Madrido „Real“ ekipai.

"Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš ispanus - „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Jure Zdovco paprašyta minutės pertraukėlė.

Šįkart specialistas iš Slovėnijos buvo itin emocingas.

Antrajame kėlinyje per minutės pertraukėlė J. Zdovcas rėkė ant auklėtinių, kad į Madridą atvyko laimėti, o ne pažaisti.

„Kai esate laisvi, atakuokite! Kas jums yra? Aš čia atvykau laimėti, o ne pažaisti. Ar supratote?“, - šaukė J. Zdovcas.