Pamatykite: įspūdingiausi T. Websterio, E. Ulanovo ir M. Kalniečio žaidimo epizodai prieš „Fenerbahče“

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos dvigubos savaitės metu iškovojo antrą pergalę iš eilės. Kauniečiai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 86:75 (16:18, 22:11, 26:30, 22:16) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ komandą.

Sėkmingas rungtynes šiame mače sužaidė „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas, naujokas Tai Websteris bei įžaidėjas Mantas Kalnietis.

E. Ulanovas per 26 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

T. Websteris per 11 minučių įmetė 11 taškų ir surinko 10 naudingumo balų.

M. Kalnietis per 28 minutes surinko 11 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei mača baigė su 15 naudingumo balų.