Emocingiausios D. Maskoliūno minutės pertraukėlės: pyktis, keiksmažodžiai ir „Kažką pamakaluojam”

Krepsiniozinios.lt pristato rubriką - „Atsukam laiką“. Čia prisiminsime įdomiausius, efektingiausius, gražiausius ar skandalingiausius epizodus, momentus ar straipsnius iš šio ar praėjusio sezono.

Šįkart kviečiame prisiminti visas buvusio Lietuvos rinktinės Dariaus Maskoliūno minutinės pertraukėlės. Čia emocijos liejosi laisvai.

***

2020 metų lapkričio 27 d. Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos turnyro C grupės rungtynėse Lietuvos nacionalinė rinktinė Vilniaus „Avia Solutions Group” arenoje žaidė su niekada istorijoje dar nesutikta Danija ir nelauktai pralaimėjo varžovams rezultatu 76:80 (22:21, 24:17, 13:22, 17:20). Tai buvo antroji lietuvių nesėkmė kvalifikacijos varžybose.

Po šio mačo internete plačiai paplito minutės pertraukėlės vaizdo įrašas, kuriame rinktinės vyriausiasis treneris dalino nurodymus.

„Žaidžiam kuo daugiau, žaidžiam. Uždirbsime baudas, įmesime. Prametėme laisvus metimus, nieko nepadarysi. Nejauti metimo, veržkis, kažką pamakaluojam”, - krepšininkams sakė D. Maskoliūnas

***

Lapkričio 30 d. Lietuvos rinktinė 84:71 (20:15, 29:21, 18:15, 17:20) nugalėjo Belgijos krepšininkus.

"Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš Belgiją - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Dariaus Maskoliūno paprašytos minutės pertraukėlės.

Labai karšta minutės pertraukėlė buvo pati pirmoji, kuomet D. Maskoliūnas turėjo priekaištų Mantui Kalniečiui.

„Mantai, nusiramink. Na, ne viską iš pirmo paso. Ne, ne tvarkoj, Mantai, bl**, netvarkoje, nes mums vėl atmetinėja po geros atkarpos, bl**“, – kalbėjo treneris.

***

2021 metų vasario 23 d. mūsiškiai 77:76 (25:19, 16:18, 17:23, 19:16) nugalėjo Danijos krepšininkus ir pateko į Europos pirmenybes.

"Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš Daniją - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Dariaus Maskoliūno paprašytos minutės pertraukėlės.

Labai karšta minutės pertraukėlė buvo pati pirmoji, kuomet D. Maskoliūnas turėjo priekaištų Gyčiui Masiuliui.

„Gyti, antrą kartą tavęs prašau, ateina pikenrolas, žmogus eina per apačią, o tu stovi per giliai. Ateik arčiau, kad nebūtų tritaškių metimų. Žiūrėk į krepšį, gąsdink, būk agresyvus, bleha“, – kalbėjo treneris.

***

Tuo metu TV3 kviečia pamatyti emocingiausius Dariaus Maskoliūno epizodus iš Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyro Kaune.