Auklėtinius aprėkęs J. Zdovcas: „Aš jūsų nesuprantu ir noriu daugiau pagarbos“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgos pertraukos sugrįžo į „Žalgirio“ areną, tačiau liko be pergalės. Jure Zdovco auklėtiniai rezultatu 78:94 (19:21, 28:26, 13:17, 18:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

"Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš izraeliečius - „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Jure Zdovco paprašytos minutės pertraukėlės.

Šįkart specialistas iš Slovėnijos buvo itin emocingas.

„Čia nėra gynyba! Aš jūsų nesuprantu, atvirai sakau, jūsų nesuprantu. Noriu matyti kovojančius žaidėjus. Noriu daugiau pagarbos iš jūsų!“, - rėkė J. Zdovcas ant savo auklėtinių.

Kitas Eurolygos rungtynes žalgiriečiai žais vasario 4 d., kuomet susikaus su Kazanės UNIKS krepšininkais.