J. Zdovco emocijos per minutės pertraukėlę: „Kiekvieną mačą tas pats! Kas vyksta?“ (VIDEO)

Kauno „Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę baigė be pergalių. Penktadienį kauniečiai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 67:76 (26:24, 13:21, 15:18, 13:13) nusileido Kazanės „Unics“ komandai.

"Sportas kitaip" kviečia pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš rusus - „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Jure Zdovco paprašytos minutės pertraukėlės.

Šįkart specialistas iš Slovėnijos buvo itin emocingas.

„Kiekvieną mačą tas pats! Kiekvieną mačą tas pats! Kas vyksta?“, - rėkė J. Zdovcas ant savo auklėtinių.

Kitas Eurolygos rungtynes žalgiriečiai žais vasario 8 d., kuomet susikaus su Milano „AX Armani“ krepšininkais.