Internautus prajuokino itin ilgas komentatoriaus klausimas jaunajam žalgiriečiui (VIDEO)

Kauno „Žalgiris-2“ kėsinasi tiesiausiu keliu žengti į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį. Kauno klubas išvykoje 81:72 (17:19, 15:17, 22:16, 27:20) įveikė Vilniaus „Perlą Energiją“.

Šiame mače sėkmingas rungtynes sužaidė jaunasis žalgirietis Titas Sargiūnas, kuris per 23 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas, prasižengė 3 kartus bei surinko 17 naudingumo balų.

Po mačo žaidėją pakalbino komentatorius ir sporto žurnalistas Žilvinas Aleksandravičius, o internete ėmė plisti itin ilgas komentatoriaus klausimas T. Sargiūnui.

„Ką kalbėjote prieš rungtynes, koks buvo mačo planas, kaip jis keitėsi rungtynių eigoje, apie ką buvo kalbama ilgosios pertraukos metu, ar buvo kažkokių esminių pokyčių ar laikėtės to išankstinio plano?“, - klausė Ž. Aleksandravičius.