Aistros LKL finale: N. Čanakas nustūmė G. Žibėną, D. Gudelis serbą kvietė muštis

Nors rungtynių rezultatas buvo kone aiškus po dviejų kėlinių, emocijos sostinės arenoje buvo panašios į Belgradą. Vilniaus „Rytas“ 85:63 (22:9, 29:18, 16:18, 18:18) trečiajame finalo mače nepasigailėjo Panevėžio „Lietkabelio“.

Antrajam kėliniui įpusėjus emocingai sureagavęs į teisėjų sprendimą neskirti pražangos Arnui Butkevičiui, pataikiusiam alkūne į veidą Dovydui Giedraičiui, pratrūko svečių treneris Nenadas Čanakas.

Serbas, palikdamas aikštę užkabino Giedrių Žibėną, o vėliau susikibo su Dariumi Gudeliu. Būtent jį suvaldė tik „Ryto“ direktorius Donatas Zavackas.

Rungtynės buvo pratęstos po ilgos pertraukos.

Dvikovoje teisėjavo Saulius Račys, Artūras Šukys ir Tomas Jasevičius.