K. Maksvyčio emocijos: „Perduokit kamuolį, kas jums yra bl*t? Trys kartus iš eilės? Kodėl?“ (VIDEO)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei (0-2) antrajame Europos čempionato B grupės mače nepavyko atsitiesti ir atsidaryti savo pergalių sąskaitos turnyre.

Kazio Maksvyčio kariauna dramatiškoje kovoje 73:77 (25:23, 16:17, 15:10, 17:27) nusileido Olimpiniams vicečempionams prancūzams (1-1) ir pirmosios pergalės dar turės palaukti.

„Sportas kitaip“ pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galite pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš Prancūziją - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Kazio Maksvyčio paprašytos minutinės pertraukėles.

Čia strategas davė pylos auklėtiniams.

„Perduokit kamuolį, kas jums yra bl*t? Trys kartus iš eilės? Kodėl? Jei nepavyksta užpulti, mes gauname lengvus taškus. Pasilikite energijos gynybai.

Kur tu bėgi bl*t? Vykis tu jį bl*t!“, - piktinosi K. Maksvytis.