Pamatykite: Š. Jasikevičiaus reakcijos į sūnaus žaidimą (VIDEO)

Krepsiniozinios.lt kviečia prisiminti, kaip Šarūno Jasikevičiaus sūnus Lukas žaidė tarptautiniame U12 turnyre "Global X MARCA" bei pamatyti Šaro linksmas emocijas.

***

Pirmose turnyro rungtynėse Luko atstovaujama dvylikamečių "Barca" iškovojo triuškinančia pergalę prieš "Movistar Estudiantes" bendraamžius. Nors galutinis rezultatas užfiksuotas 56:5 (nes pasiekus 50 taškų persvarą nebeskaičiuojami taškai rezultate), tai tikrasis rezultatas turėtų būti 123:28 Luko ekipos naudai.

Lukas aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje ir tolimu metimu uždarė ketvirtį. Pagal neoficialią statistiką Šaro sūnus per 24 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (2 dvitaškiai ir 1 tritaškis), bei atliko 4 rez. perdavimus.

Turnyre taip pat dalyvavo "Travel Team", kurioje žaidė Šaro brolio Vytenio sūnus Danielius. Jo atstovaujama komanda pirmose rungtynėse 110:75 įveikė Mursijos krepšininkus.

Danielius pagal neoficialią statistiką pelnė 6 taškus (3 dvitaškiai).

U12 turnyre žaidžiami šeši kėliniai po 8 minutes nestabdant rungtynių laiko.