Pamatykite: sudėtingas M. Grigonio tritaškis (VIDEO)

Netikėtai sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Mariaus Grigonio vedamas Atėnų "Panathinaikos" (23-2).

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje tik lemiamame kėlinyje 79:74 (24:22, 16:15, 17:25, 22:12) palaužė nugalėtojų grupės autsaiderius Rodo "Kolossos" (9-15) krepšininkus.

Šiame mače M. Grigonis sukūrė efektingą epizodą. Lietuvis paskutinėmis atakos sekundėmis pataikė sudėtingą tritaškį.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Grigonis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų gretose.

Kaunietis per 29 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvit., 6/6 trit., 3/4 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 28 efektyvumo balus.