A. Trinchieri: „Atkrintamąsias turi pradėti vienu lygiu, o užbaigti – visai kitu“

Sekmadienį praisidėjusias „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas pergalingai pradėjo čempionų titulą ginantis Kauno „Žalgiris“.

Kardinaliai skirtingą veidą po pertraukos pademonstravusi Andrea Trinchieri kariauna Kėdainiuose 97:61 (17:26, 25:15, 28:5, 27:15) sutriuškino Mažeikių „M Basket-Delamode“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri pasidalijo mintimis.

„Per savo karjerą esu žaidęs daug serijų, kur reikia laimėti dvi pergales, tad visada kartodavosi ta pati istorija. Pradėjome labai prastai, apsnūdę, be gynybos ir energijos. Antrasis kėlinys jau buvo šiek tiek geresnis, bet vis tiek dar buvo blogas nusiteikimas.

Per pertrauką paprašiau žaidėjų suprasti, ką turime padaryti. Tada įvyko magiškas kėlinys, kurį laimėjome 28:5. Tai mums suteikė sparnus ir leido iškovoti pergalę.

Atkrintamąsias turi pradėti vienu lygiu, o užbaigti – visai kitu. Savo komandos paprašiau įžengti į atkrintamųjų režimą. Kiekvienose rungtynėse kažko turi išmokti“, - teigė italas.