„Lietkabelis“ susitvarkė su Estijos klubu

LKL nuotr.

Pasirengimą sezonui tęsiantis Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes – Nenado Čanako auklėtiniai Rygoje 89:68 įveikė Talino „Kalev/Cramo“ ekipą iš Estijos.

Rungtynes geriau pradėjo panevėžiečiai, po pirmųjų dešimties minučių įgiję nedidelį atotrūkį (20:14), bet Talino klubas neleido nutolti ir antrajame ketvirtyje sumažino deficitą iki minimalaus (35:34).

Per pirmus du kėlinius „7bet-Lietkabelis“ išprovokavo net 14 varžovų pražangų ir pataikė 13 baudos metimų iš 19.

Po ilgosios pertraukos Panevėžio komanda perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas – per trečiąjį kėlinį pelnė net 32 taškus (67:50) ir galiausiai iškovojo pergalę.

Panevėžiečiams 18 taškų pelnė Marko Pecarski, Justinas Briggsas pridėjo 15, Gabrielius Maldūnas – 12, Martynas Varnas – 11, Oleksandras Kovliaras – 10 taškų.