Nepralaimintis „Neptūnas“ triumfavo Utenoje

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (3-0) išlieka nenugalėtas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Georgios Vovoro auklėtiniai išvykoje 99:92 (32:17, 24:29, 21:27, 22:19) nugalėjo Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (1-2) ekipą.

Tomašas Pavelka ir Zane‘as Watermanas rungtynių pradžioje išvedė į priekį „Neptūną“ – 17:9. Gediminas Orelikas bei Šarūnas Beniušis ėmė mažinti uteniškių atsilikimą (17:21), tiesa, neilgam, nes svečiai persvarą didino iki dviženklės – 32:17.

„Uniclub Bet-Juventus“ turėjo problemų gynyboje, nebuvo sustabdytas Arnas Beručka, bet Laurynas Beliauskas ir Arnaldo Toro bandė kažkiek išjudinti savo ekipą – 36:46. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – 46:56.

7:0 – tokiu spurtu į aikštę uteniškiai žengė po pertraukos, taip priartėję 53:56. L.J.Thorpe‘as ir Z.Watermanas keitėsi tritaškiais, dar vieną paleido ir Desure‘as Buie, tuo tarpu „Neptūnas“ vėl galėjo jaustis ramiau – 73:63.

Po trijų ketvirčių „Uniclub Bet-Juventus“ atsiliko 73:77, bet puolimas ėmė strigti. Tuo naudojosi Deividas Gailius, stabilizavęs klaipėdiečių padėtį (87:78), o laikas seko. Liko pusė kėlinio, po pertraukėlės minėtas „Neptūno“ veteranas pridėjo dar tritaškį (90:78), bet viltį uteniškiams dar išlaikė A.Toro – 86:93. Vis tik rungtynes beveik uždarė N.Johnsono šūvis.

„Uniclub Bet-Juventus“: Gediminas Orelikas 21 (7 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 20, Ianas Milleris 12, L.J.Thorpe‘as 11, Arnaldo Toro 8 (6 atk. kam.).

„Neptūnas“: Nate‘as Johnsonas 17 (6 atk. kam.), Martynas Pacevičius 15 (9 atk. kam.), Desure‘as Buie 14, Deividas Gailius ir Zane‘as Watermanas – po 13.