Sezono rungtynes sužaidę R. Kuksikas ir G. Biruta nukalė „Lietkabeliui“ pergalę prieš „Nevėžį“

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę Rihardas Kuksikas ir Gilvydas Biruta padėjo Panevėžio „Lietkableliui" (14/7) iškovoti antrąją pergalę iš eilės.

Visų rungtynių metu pirmavęs „Lietkabelis" 85:69 (20:17, 23:11, 14:21, 28:20) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu" (6/15), kuris sužaidė pirmąsias rungtynes be į Ispaniją išvykusio komandos lyderio Lauryno Beliausko.

Kėdainių ekipoje atsilaisvinusią lyderio vietą užėmė Arminas Urbutis, kuris pelnė 16 taškų.

G. Biruta pirmą kartą šį sezoną pelnė dviženklį taškų skaičių ir realizavęs visus 9 dvitaškius surinko 21 tašką bei 25 naudingumo balus. R. Kuksiksas pagerino prieš tai turėtą 11 taškų asmeninį rekordą ir užbaigė rungtynes turėdamas 16.

„Lietkabelio" ekipa po pirmųjų 10-ies minučių turėjo trapų 3 taškų pranašumą (20:17), tačiau puikus antrasis ketvirtis panevėžiečiams leido į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant 43:28.

Antrąją rungtynių dalį kur kas geriau pradėjo svečiai, o po dviejų iš eilės Kristupo Žemaičio tritaškių ir Viny Okouo dviejų taškų „Nevėžio" deficitas ištirpo iki keturių taškų (47:51).

Puolimą išjudinęs „Lietkabelis" jau po pirmosios ketvirtojo kėlinio atakos susigrąžino dviženklį pranašumą – 59:49. „Lietkabelis" ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:2 ir nutolo varžovų – 70:51.

„Nevėžis" dar sumažino atsilikimą iki 10 taškų (63:73), tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.

Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė sausio mėnesio MVP Željko Šakičiui, kuris per 18 minučių pelnė tik 2 taškus.

„Nevėžio" gretose taikiklio suderinti nepavyko broliams Kalaitzakiams. Georgios iš žaidimo pataikė tik 3 metimus iš 11 bei surinko 10 taškų ir 1 naudingumo balą. Tuo tarpu Panagiotis pataikė 1 metimą iš 7, surinko 6 taškus ir 2 naudingumo balus, o jam būnant aikštėje Kėdainių ekipa pralaimėjo net 25 taškais.

„Lietkabelis": Gilvydas Biruta 21 (9/9 dvit., 4 per. kam., 25 naud. bal.), Rihardas Kuksikas 16, Paulius Valinskas 10, Tomas imša 9 (6 rez. perd.).

„Nevėžis": Arminas Urbutis 16 (7/9 dvit.), Viny Okouo 11 (9 atk. kam.), Georgios Kalaitzakis (1/6 dvit.) ir Julius Kazakauskas po 10, Kristupas Žemaitis 8.