M. Schilleris pernelyg neliūdėjo dėl pralaimėjimo (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ čempionate patyrė antrą nesėkmę. Be Mariaus Grigonio ir Thomaso Walkupo rungtyniavę Martino Schillerio auklėtiniai Utenoje rezultatu 87:90 (28:22, 24:24, 24:19, 11:25) nusileido vietos „Juventus“.

„Žalgirio“ vairininkas Martinas Schilleris pernelyg neliūdėjo dėl pralaimėjimo, o pasitikėjimą jaunais žaidėjais paaiškino milžinišku krūviu, su kuriuo šiuo metu susiduria kauniečiai.

„Noriu pasveikinti „Juventus“ su pergale. Manau, jog pirmoje mačo dalyje turėjome problemų perimetre savoje aikštės pusėje ir tai geriau kontroliavome po pertraukos. Rungtynių pabaigoje, manau, kad jie labai gerai žaidė baudos aikštelėjė, iš žaidimo po krepšiu rasdavo daug laisvų žaidėjų ir pataikė daug tritaškių.

Mums labai svarbu valdyti minutes ir kūnus, nes esame viduryje atkarpos, kurios metu sužaisime 7 rungtynes per 14 dienų. Tai mums buvo jau 37 rungtynės šį sezoną, todėl turime tvarkytis su krūviais“, – teigė M. Schilleris.