I. Buva – apie karjeros pradžią, skirtingas šalis bei vaizdo žaidimus (VIDEO)

I. Buva – apie karjeros pradžią, skirtingas šalis bei vaizdo žaidimus (VIDEO)

Vilniaus „Ryto“ priekinę liniją papildė 208 cm ūgio Europos taurėje šį sezoną žaidęs puolėjas. Sostinės klubas pasirašė sutartį su 29-erių kroatu Ivanu Buva, kurio kontraktas įsigaliojo nuo vasario 16 dienos.Dabar atletas sportuoja su visa ekipa ir ruošiasi debiutui, o prieš tai atsakė į klausimus.

Kroatas papasakojo, kodėl per savo karjerą pakeitė net 14 komandų.

„Kai buvau jaunas ir gerai žaisdavau komandoje, tikėdavausi geresnio kontrakto ir rungtyniauti aukštesniame lygyje. Tu gali tobulėti - atvyksti į Avelino, Bilbao ar Stambulą, o tada pasieki tą lygį. Iš esmės norėjau žaisti Eurolygoje, kad gaučiau šansą, bet jo dar negavau. Žinoma, dar nevėlu, man tik 29-eri. Tačiau nemėgstu daug keliauti.

Pakeisti aplinką nėra lengva, tad galbūt „Rytas“ bus tas klubas, kuriame liksiu ir kitą sezoną ir kažkur žaisiu daugiau nei metus su puse. Kadangi kaskart pakeiti žmones, žaidėjus, trenerius, miestą, viskas būna naują. Ir kai pripranti prie to, tai tęsiasi. Todėl manau, jog geriau būti klube 1, 2 ar 3 metus ir tada išvykti negu keliauti kaip paukštis į kitas vietas“, - teigė krepšininkas.

Krepsiniozinios.lt