M. Schilleris: „Tikimės, jog viskas bus gerai ir netrukus jis galės vėl žaisti“ (VIDEO)

„Šiauliai“ (6-18) du kėlinius kibo Kauno „Žalgiriui“ (19-2) į atlapus, tačiau antrąją šių komandų tarpusavio dvikovą šią savaitę vėl laimėjo daugkartiniai Lietuvos čempionai.

Po pertraukos aukštesnio lygio gynybą varžovams pasiūlę Martino Schillerio auklėtiniai namuose Antano Sireikos kariauną nugalėjo 96:60 (18:16, 19:20, 31:14, 28:10).

Po mačo abu treneriai kalbėjo:

„Antroje mačo pusėje kamuolys mūsų atakų metu judėjo greičiau, pataikėme metimus, pagerinome tritaškių pataikymą. Antrajame kėlinyje atakavome tik 27 proc. taiklumu, o po pertraukos pataikyti metimai atvėrė daugiau galimybių.

Kalbant dėl Lauvergne'o traumos, tai rytoj bus atlikti detalūs tyrimai. Tikimės, jog viskas bus gerai ir netrukus jis galės vėl žaisti“, – po rungtynių kalbėjo „Žalgirio“ strategas M. Schilleris.

„Du kėlinius žaidėme garbingai, parodėme, kad galime žaisti. Tada pagalvojome, kad „Žalgirio“ laukia labai sunkios rungtynės, todėl išjungėme greičio pavarą ir pravaikščiojome atbuli. Dingo disciplina, ypač gynyboje. Paskui rungtynes paleidau ir aš“, – sakė šiauliečių vairininkas A. Sireika.