G. Žibėnas: „Jeigu taip ateisime į rungtynes, mus gali „Žalgiris“ nunešti nuo aikštelės“

Vilniaus „Rytas“ (19/5) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pratęsė pergalių seriją iki dvylikos, tačiau dėl to reikėjo kaip reikiant pavargti.

Vilniečiai po įtemptos kovos namie 80:74 (16:16, 16:24, 23:7, 25:27) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (7/15).

Giedrius Žibėnas po rungtynių turėjo ne tiek daug optimizmo, kiek pastabų savo komandai.

„Nėra ką slėpti, jaučiamės gėdingai. Disciplinos nebuvo, kaip komanda žengėme žingsnį atgal. Fokuso visiškai nebuvo, laimėjome dėka trečio kėlinio, kur vyrai sąžiningai atidirbo. Vietoje to, kad uždarytume rungtynes ketvirtame kėlinyje, leidome varžovams įmesti 27 taškus, pralaimėjome kovą po krepšiais.

Mums svarbiausia sureaguoti, ateiti teisingai į kitą treniruotę, kuo geriau pasiruošti mačui su „Žalgiriu“. Jei taip kaip šiandien ateisime į mačą su „Žalgiriu“, mus nunešti gali bet kuris varžovas“, – kalbėjo jis.

Nikola Vasilevas daug priekaištų auklėtiniams nerado.

„Ačiū žaidėjams, turėjome gerą pirmą pusę, atlikome gerų metimų, viskas ėjo pagal planą, bet vėliau viskas pakrypo kitaip. Mus žudė „Ryto“ taškai po klaidų“, – teigė „Dzūkijos“ strategas.