Į Kėdainių ekipą sugrįžta patyręs latvis

Į Kėdainių ekipą sugrįžta patyręs latvis

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ klubas tęsia komandos komplektaciją artėjančiam sezonui. Prie komandos prisijungė patyręs 33-iejų metų amžiaus puolėjas Rihards Kuksiks. Su patyrusiu latviu pasirašyta vienerių metų sutartis.Praėjusį sezoną 198 cm ūgio snaiperis užbaigė rungtyniaudamas Uogrės „BK Ogre“ komandoje iš Latvijos. Krepšininkas jungtinėje Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje per vidutiniškai beveik 25 minutes ant parketo rinkdavo po 13,8 taško, atkovodavo po 3,8 atšokusio kamuolio bei atlikdavo po 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Labai džiugu, kad pavyko susitarti su bene geriausiu praėjusio sezono snaiperiu jungtinėje Latvijos ir Estijos lygoje, - džiaugėsi komandos sporto direktorius Virginijus Bulotas. – Tai yra patyręs ir daug matęs krepšininkas, kuris bus labai svarbus mūsų jaunoje komandoje.“

Krepšininkas praeityje jau yra trumpai rungtyniavęs Kėdainių ekipoje – 2017-2018 metų krepšinio sezone, vilkėdamas „Nevėžio“ marškinėlius, latvis sužaidė 6 susitikimus ir puikiai pasirodęs persikėlė į aukščiausią Italijos lygą.

LKL.lt