„Rytas“ susitvarkė ir su Estijos čempionais

RytasVilnius.lt nuotr.

Toliau Vilniuje vyksta „Vikinglotto taurės 2021“ turnyras, kuriame antrą pergalę iškovojo vietos „Ryto“ klubas. Giedriaus Žibėno auklėtiniai 103:86 (24:24, 30:14, 26:21, 23:27) nugalėjo Talino „Kalev“ komandą ir pateko į turnyro finalą.

Su kuo finale sostinės ekipa žais, paaiškės trečiadienį.

„Rytas“ atitrūko po antrojo kėlinio 54:38 ir išlaikė pranašumą. Tuo metu trečiajame kėlinyje vilniečiai pirmavo net 80:55.

Primename, kad pirmadienį „Rytas“ 104:85 susitvarkė su Norčiopingo „Dolphins“ ekipa.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Margiris Normantas pelnė 20 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir padarė 4 klaidas.

„Rytas“: Margiris Normantas 20, Gytis Radzevičius 17 (9 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 15, Ivanas Buva (12 atk. kam.) ir T.J. Starksas po 14, Arnas Butkevičius 7, Vaidas Kariniauskas 6 (7 rez. perd.).

„Kalev“: Jequanas Lewisas 22 (7 atk. kam.), Kamari Murphy 19, Silas Melsonas 9.