„Rytas“ tarptautinio turnyro finale krito prieš VEF

RytasVilnius nuotr.

Vilniaus „Rytui“ nepavyko iškovoti namų arenoje vykusios „Vikinglotto taurė 2021“ taurės. Lietuvos vicečempionai prarado turėtą iniciatyvą ir nusileido Latvijos čempionui Rygos VEF rezultatu 87:88 (21:23, 24:11, 15:27, 27:27).

Vilniečiai kur kas geriau žaidė pirmoje dvikovos dalyje ir po dviejų kėlinių pirmavo - 42:27. Trečiajame kėlinyje latviai perėmė iniciatyvą, o ketvirtame kėlinyje nutolo ir pergalės neatidavė - 88:87.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas „Ryto“ vidurio puolėjas Ivanas Buva.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai šiame turnyre 104:85 įveikė Noršiopingo „Doplhins“ ir 103:86 pranoko Talino „Kalev“.

VEF į priekį vedė praeityje Palangos „Kuršių“ ekipoje rungtyniavęs Jalenas Riley, kurio sąskaitoje – 20 taškų.

„Rytas”: Ivanas Buva 20, Vaidas Kariniauskas ir Mindaugas Girdžiūnas po 15, Tanneris Leissneris 14.

VEF: Jalenas Riley 20, Devondrickas Walkeris 18, Artis Ate ir Kristers Zoriks po 9.