E. Ulanovas: „Kvailas pasiteisinimas, tačiau pritrūkome jėgų“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Gloria Cup“ turnyre Turkijoje kol kas lieka be pergalių. Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 57:71 (23:16, 16:14, 14:18, 4:23) pralaimėjo Bursos „Tofaš“ ekipai.

Po mačo „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas teigė, jog ketvirtame kėlinyje žaidėjams pritrūko jėgų.

„Pavargome ketvirtame kėlinyje, darėme daug klaidų, o jie pasinaudojo. Mums iškrito Mantas ir Janis. Tiesiog pritrūko mažų žmonių. Aišku, kvailas pasiteisinimas, bet realybė buvo tokia, kad mažų žmonių rotacijoje mums trūko.

Gynyboje buvo momentų, kuomet dėjom žingsnį į priekį, bet puolime atvirkščiai - žingsnis atgal. Mūsų puolime tikrai galėtų būti geresnis puolimo situacijų išpildymas ir pataikymas. Gerai, kad tai tik pasiruošimas. Dar turime laiko“, - pasakojo E. Ulanovas.