Aukščiausio lygio profesionalumas: M. Lukauskis į aikštę žengė po skaudžios netekties

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) atkaklios rungtynės vyko Alytuje, kur vietos „Dzūkijos“ (2/2) krepšininkai 72:69 (13:13, 19:15, 15:26, 25:15) palaužė Prienų „Labas GAS“ (0/3) klubą.

Šiame mače aukščiausio lygio profesionalumą pademonstravo 42 metų Mindaugas Lukauskis, kuris žengė į aikštelę po skaudžios netekties.

Po mačo spaudos konferencijos „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka atskleidė, kad M. Lukauskis neteko tėvo.

„Visų pirma, komandos vardu noriu pareikšti užuojautą Mindaugui Lukauskiui, kurio tėtis mirė. Jis galėjo neateiti į rungtynes, suprasčiau šimtu procentų, bet atėjo, padėjo, normaliai sužaidė. Aišku, žaidimas buvo sunkus, pataikymas blogas – kankinomės, gimdėme atakas“, – spaudos konferencijoje kalbėjo dzūkų treneris Ramūnas Cvirka.

M. Lukauskis šiame mače per 35 minutes surinko 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė 1 kamuolį.

„Žaidėjams pasakiau, kad aš esu tas, kuris gali pasakyti, kad pralaimėjimas – jų kaltė, tačiau šiose rungtynėse krepšininkai beveik tobulai įvykdė rungtynių planą. Vienintelis dalykas, žinojome, kad mesime daug metimų laisvi dėl to, kaip „Dzūkija“ ginasi, kaip jų didelis stovi po krepšiu. Metėme 29 tritaškius, pritrūko vieno įmesto metimo, kad bent žaistume pratęsimą“, – apgailestavo Marius Leonavičius.