J. Lauvergne'as paneigė gandus, kad gali negrįžti į aikštę šį sezoną

J. Lauvergne'as paneigė gandus, kad gali negrįžti į aikštę šį sezoną

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ ekipa penktadienį patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą Eurolygoje, kuomet nusileido Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkams.Šiame mače žalgiriečiams nepadėjo pagrindinis komandos aukštaūgis Joffrey Lauvergne'as, kuris Eurolygos antrojo turo rungtynėse su Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda patyrė peties traumą.

„Žalgirio“ ekipa pranešė, kad prancūzas dėl šios traumos negalės žaisti nuo 4 iki 6 savaičių, o vėliau būklė bus įvertinta iš naujo.

Tuo metu „Totalbasket.gr“ žurnalistas Angelos Papanikolaou praneša, kad J. Lauvergne'o trauma gali būti rimtesnė, nei buvo manyta. Tai pranešė ir „BasketNews.com“.

Pasak šaltinio, J. Lauvergne`ui yra iškilusi grėsmė praleisti visą 2021–2022 m. sezoną.

Tiesa, kiek vėliau šiuos gandus paneigė pats krepšininkas.

„Neskelbkite neteisingos informacijos. Geriausių šios srities medikų teigimu nežaisiu daugiausiai nuo keturių iki aštuonių savaičių“, – socialiniame tinkle rašė prancūzas.Primename, kad praradus vieną pagrindinių komandos aukštaūgių „Žalgiris“ ieškos pastiprinimo priekinėje linijoje.

J. Lauvergne'as per pirmąsias dvejas Eurolygos rungtynes vidutiniškai žaidė po 18 minučių, įmetė po 8,5 taško ir atkovojo po 4 kamuolius.Krepsiniozinios.lt