Dominavęs Prienų „Labas GAS“ KMT turnyre sutriuškino Kėdainių ekipą

Citadele Karaliaus Mindaugo (Citadele KMT) turnyre įspūdingą pergalę pasiekė Prienų „Labas GAS“ komanda. Namuose žaidusi Prienų ekipa nepaliko jokių vilčių Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkams.

Ignas Sargiūnas sužaidė dar vieną puikią dvikovą, o įžaidėjo vedama Prienų ekipa pasiekė didžiausią sezono pergalę. Varžovus iš Kėdainių prieniškiai įveikė trisdešimties taškų skirtumu 89:59 (15:17, 25:16, 21:10, 28:16).

Intriga rungtynėse buvo gyva du kėlinius. Po pirmosios rungtynių pusės „Labas GAS“ turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau antroje dvikovos dalyje šeimininkai ėmė triuškinti varžovus.

Per visą trečiąjį kėlinį Kėdainių ekipa pelnė tik dešimt taškų, o Prienų komanda pabėgo jau 19 taškų skirtumu.

Lemiamas ketvirtis atrodė labai panašiai, kaip ir trečiasis – Prienų ekipa, vedama I. Sargiūno, toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Vienu metu komandas skyrė ir 30 taškų (83:53), o nuo tos akimirkos atsilikimo svečiai sumažinti nesugebėjo.

Nugalėtojams I. Sargiūnas pelnė 22 taškus, pataikydamas 10 dvitaškių iš 12 bandymų. Neblogas rungtynes sužaidė ir aukštaūgiai Rokas Gadiliauskas bei Juwanas Josiah Durhamas, atitinkamai pelnę po 12 taškų.

Kėdainių ekipoje geriausiai žaidė Rihards Kuksiks. Latvis pralaimėjimo fone pelnė 14 taškų. Po aštuonis pridėjo Marius Valinskas, Abramo Canka ir Danielius Lavrinovičius.

Tai jau trečioji Prienų ekipos pergalė šiame Citadele KMT turnyre. „Labas GAS“ varžovus iš Kėdainių įveikia jau antrą kartą. Pirmąją dvikovą išvykoje prieniškiai laimėjo po atkaklios kovos, 83:81.

Kėdainių komanda savo ruožtu Citadele KMT lieka be pergalių ir sąskaitoje turi keturis pralaimėjimus iš eilės.