Šiaulių komandoje užfiksuoti koronaviruso atvejai

Šiaulių komandoje užfiksuoti koronaviruso atvejai

„Šiaulių-7bet“ komandoje žaidėjams pajutus galimus COVID-19 ligos simptomus ir atlikus testus, trečiadienį buvo užfiksuoti teigiami Jono Elmore‘o ir trenerio Vaido Pauliukėno rezultatai. Krepšininkas ir treneris pradėjo izoliaciją.Po savaitgalio Citadele KMT ketvirtfinalio rungtynių „Šiaulių-7bet“ komanda pirmadienį nesitreniravo, o antradienį ryte išvyko į Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) čempionato turą Liepojoje.

Gavus informaciją apie patvirtintus teigiamus atvejus komandoje, visa komanda bei personalas trečiadienį testavosi.

Testai užfiksavo ir teigiamą Nemanjos Bezbradicos rezultatą. Jis buvo atskirtas nuo komandos ir atskiru transportu išvyko į Lietuvą, o ketvirtadienį jam bus atliktas pakartotinas testas.


Kiti „Šiauliai-7bet“ krepšininkai ir personalas ruošėsi trečiadienį vakare turėjusioms įvykti antrosioms NEBL turo rungtynėms su šeimininke „BK Liepaja“, tačiau, pasitarus su lygos vadovais, dėl galimo koronaviruso komandoje atvejo nuspręsta nerizikuoti ir mačą nukelti.

Tuo tarpu į Šiaulius sugrįžusiems krepšininkams bei personalui penktadienį taip pat bus atliekami pakartotiniai testai, ruošiantis artėjančioms rungtynėms Kėdainiuose sekmadienį su vietos „Nevėžiu-Optibet“.LKL.lt

Video rekomendacijos: