K. Maksvytis: „Nebuvo tokios lengvos rungtynės, kaip rodo rezultatas“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ (24-3) krepšininkai nesugadino trenerio Kazio Maksvyčio prisistatymo Kauno publikai.

Žalgiriečiai po nelengvos kovos namuose 90:74 (20:19, 29:24, 19:16, 22:15) patiesė „Šiaulių-7bet“ (13-14) ekipą.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris K. Maksvytis kalbėjo, kad rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip tikėjosi, nors trenerio planas ir pasiteisino.

„Nebuvo tokios lengvos rungtynės, kaip rodo rezultatas. Persvarą įgavome tik paskutiniame kėlinyje. Vienas iš planų toks ir buvo, žinojome, kad „Šiauliai“ žais su maža rotacija, naudojome agresyvią gynybą, matome, kad jie pavargo likus tik 3 ar 4 minutėms.

Turėjome galimybę anksčiau susikrauti saugų pranašumą, bet leidome vėl grįžti jiems iki 5 taškų ir stebina, kad „Šiauliai“ dominavo baudos aikštelėje, sumetė 42 taškus iš čia. Šitas faktorius mums tikriausiai labiausiai neleido atsiplėšti“, - teigė K. Maksvytis.