Pergalingas finišas: pabaigoje įsisiautėję Šiaulių krepšininkai laimėjo Pasvalyje

LKL nuotr.

„Šiaulių-7bet“ (15-15) komanda pergalingai užbaigė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarųjį sezoną. Paskutiniojo turo mače svečiuose 89:67 (15:16, 18:20, 23:18, 33:13) buvo nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9-21).

Kadangi Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (15-15) nepalaužė Kauno „Žalgirio“, būtent Šiaulių ekipa kyla į penktąją poziciją turnyro lentelėje ir ketvirtfinalyje žais prieš ketvirtoje vietoje esančią Jonavos „CBet“ (16-14). Uteniškiai lieka šešti.

„Pieno žvaigždžių“ sezonas jau baigtas – Pasvalio ekipa lieka devinta.

Rungtynės prasidėjo labai lygiai ir per pirmą kėlinį nė viena ekipa labiau nepabėgo. Antrajame Pasvalio klubas susikrovė trapų pranašumą (22:17), kurį spurtu 13:0 svečiai ne tik panaikino, bet ir perėmė iniciatyvą – 30:22. Markellas Johnsonas ėmėsi darbo, Simas Jarumbauskas sumetė baudas, o Randy Culpepperis – dvitaškį, tad šiauliečiai persvarą greit išvarstė – 36:33.

Įtampa nė akimirkai nenuslūgo, nes po pertraukos „Šiauliai-7bet“ vėl įvedė lygybę, kuomet pataikė Issufas Sanonas – 40:40. Kuomet svečiai pabandė perimti iniciatyvą, juos tritaškiais atakuoti ėmė S.Jarumbauskas ir R.Culpepperis (46:44), tiesa, tuo pačiu netrukus atsakė Paulius Danusevičius – 47:47. Isaiah Armwoodas išnaudojo kelias atakas produktyviai (51:47), tuo tarpu tolimi šūviai ketvirtojo kėlinio pradžioje suteikė šiauliečiams jau dviženklę persvarą – 64:54.

Paskutiniame kėlinyje intrigos nebeišvydome, nes pasvališkių puolimas visiškai užtrigo ir leido varžovams dominuoti.

Pasvalio komandai dėl nugaros problemų nepadėjo vienas lyderių Arnas Beručka.

„Pieno žvaigždės“: Randy Culpepperis 12,  Simas Jarumbauskas 11 (8 atk. kam.), Žygimantas Skučas (7 atk. kam.), Dmytro Skapincevas (9 atk. kam.) ir Karolis Guščikas (7 atk. kam.) – po 8.

„Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 17 (7 atk. kam.), Jonathanas Elmore’as 14 (8 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 13, Paulius Danusevičius 12.