G. Žibėnas: „Nuo kada treneris taip gali elgtis su treneriu?“ (VIDEO)

Nors rungtynių rezultatas buvo kone aiškus po dviejų kėlinių, emocijos sostinės arenoje buvo panašios į Belgradą.

Vilniaus „Rytas“ 85:63 (22:9, 29:18, 16:18, 18:18) trečiajame finalo mače nepasigailėjo Panevėžio „Lietkabelio“, kuris rungtynes baigė be antrame kėlinyje išvaryto Nenado Čanako.

Strategas pasirodymą baigė užsipuolęs arbitrus, o išeidamas spėjo įsivelti į konfliktą su „Ryto“ atstovais.

Serijoje iki keturių pergalių „Rytas“ pirmauja 2:1.

Po mačo „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas teigė, kad aistros prasidėjo nuo epizodo su Kasparu Beržiniu.

„Kiek gali tęstis Beržinis ir jo alkūnės? Nuo to viskas prasidėjo. Mes jau netekome vieno žaidėjo ir tos alkūnės tęsiasi toliau. Teisėjų klausiau, ar jie žino, kodėl Tanneris Leissneris dėvi veido apsaugą. Visi žino, bet tai tęsėsi. Neturiu ką komentuoti, norime laimėti, laimėti garbingai. Pralaimėjome pirmą mačą, nedarėme dramų, norime pasiruošti kitoms rungtynėms.

Tikrai nesivelsiu į žodžių karą Čanaku. Turiu kalbėti apie savo komandą, žaidėjus ir savo fanus.

Man įdomu, jei treneris taip praeitų pro teisėją su pečiu? Kas būtų? Klausimas į klausimą. Nuo kada treneris taip gali elgtis su treneriu? Mes norime laimėti garbingai“, - kalbėjo G. Žibėnas.