„Rytas“ dramatiškoje kovoje palaužė Vokietijos klubą

RytasVilnius nuotr.

Vilniaus "Rytas" penktadienį po itin atkaklios kovos iškovojo pergalę kontroliniame mače Lenkijoje.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai Torunės mieste lemiamame ketvirtyje 75:71 (11:18, 21:23, 18;18, 25:12) palaužė Viucburgo "st.Oliver" ekipą iš Vokietijos.

Likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Gytis Radzevičius tolimu šūviu padidino vilniečių pranašumą iki 71:67, o po varžovų dėjimo realizavo abu baudų metimus.

Vokiečiai atsakė tritaškiu, tačiau pergalingą tašką nuo baudų metimo linijos padėjo Marcusas Fosteris.

"Rytas": Gytis Masiulis 16 (3/3 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam.), Marcusas Fosteris 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kl.), Gytis Radzevičius (2/3 trit., 5 rez. perd.) ir Margiris Normantas (5 išpr. praž., 4 kl.) po 10, Jarvisas Williamsas (2/6 dvit., 8 atk. kam., 2 pr. kam.) ir Lukas Uleckas (1/3 dvit., 1/4 trit.) po 7, Elvaras Fridrikssonas 6 (4 rez. perd., 7 kl.), Evaldas Kairys 5, Adas Šimonis 0.

"st. Oliver": Collinas Welpas 18 (11 atk. kam.), Clarence'as Bryce'as ir Stanley Whittakeris po 12.