Jonavos ekipa namuose sutriuškino „Wolves“

LKL nuotr.

Jonavos „CBet“ (3-0) ekipa „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ir toliau neklumpa.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 80:62 (17:16, 26:14, 16:18, 21:11) sutriuškino „Wolves“ (2-1) ekipą ir pastarajai išrašė pirmąjį pralaimėjimą.

Nuo oponentų jonaviečiai pabėgo dar antrajame kėlinyje, o dar vieną galingą atkarpą sužaidė ketvirtajame kėlinyje, per kurį priešininkams leido pelnyti tik 11 taškų.

Abi ekipos mače daug klydo – „Wolves“ padarė net 21 klaidą, o „CBet“ kamuolį prarado 17 kartų.

Į pergalę „CBet“ vyrukus vedė puikią sportinę formą demonstruojantis Jeffery Garrettas – jis pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių (23 naud. bal.).

Rimo Kurtinaičio kariaunos neišgelbėjo Ahmedo Cavero 15 pelnytų taškų, o vienas lyderių, Eigirdas Žukauskas, rungtynių nebaigė dėl 5 asmeninių pražangų.

Po atkaklaus pirmojo kėlinio šeimininkai iniciatyvą perėmė tvirtai į savo rankas ir prieš pertrauką nurūko į priekį dviženkliu skirtumu – 43:30.

Nors po pertraukos svečiai kiek pagerino savo puolimą, gynyboje jie ir toliau turėjo didelių problemų – prieš lemiamą kėlinį Jonavos krepšininkai pirmavo 59:48. Galiausiai šeimininkai ėmė triuškinti varžovus ir pasiekė skambią trečiąją pergalę – 80:62.

„CBet“: Jeffery Garrettas 16, Edvinas Šeškus 14, Vytautas Šulskis 13, Goranas Huskičius 12, Dovis Bičkauskis 8, Martinas Laksa 7.

„Wolves“: Ahmadas Caveras 15, Adas Juškevičius ir Kristupas Žemaitis po 10, Eigirdas Žukauskas 8, Hugo Invernizzi 7, Regimantas Miniotas 6.