„Žalgiriui“ išlaikyti K. Evansą bus itin sunku: gynėjas stipriai pasikėlė savo vertę

„Žalgiriui“ išlaikyti K. Evansą bus itin sunku: gynėjas stipriai pasikėlė savo vertę

Zalgiris.lt nuotr.

Vasarą Kauno „Žalgirio“ gynėjų liniją sustiprino 26 metų 191 cm ūgio Keenanas Evansas, kuris su LKL čempionais pasirašė dvejų metų sutartį.Gynėjas greitai pritapo prie naujos komandos ir iškart tapo komandos lyderių.

Amerikietis Eurolygoje šį sezoną vidutiniškai per 26 minutes pelno po 16,1 taško, atkovoja po 2,8 ir perima po 1 kamuolį, atlieka po 4,1 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 16,7 naudingumo balų.

Tuo metu LKL čempionate krepšininkas vidutiniškai renka po 10,4 taško, 1,8 atkovoto kamuolio, 4 rezultatyvius perdavimus ir 13,4 naudingumo balo statistiką.


Kaip jau rašėme, šį sezoną  K. Evansas uždirbs apie 650 tūkst. eurų. Tuo metu antrąjį sezoną K. Evanso sąskaitą turėtų papildyti apie 700 tūkst. eurų.

Tai reiškia, kad amerikietis per dvejus metus iš „Žalgirio“ ekipos uždirbs apie 1,35 mln. eurų.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, K. Evanso rinkos vertė šiuo metu jau yra apie 1 mln. eurų, o sezonui pasibaigus, jį gali dar labiau padidėti.

Nėra abejonių, kad K. Evansas atkreipė ir kitų Eurolygos ekipų dėmesį, o kitą vasarą „Žalgiriui“ gali būti sunku išlaikyti krepšininką savo gretose.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: