G. Žibėnas: „Sekame rinką ir dirbame visi ties tuo klausimu“ (VIDEO)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) čempionai užtikrintai susitvarkė su autsaiderių iššūkiu.

Titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ (11-4) savo arenoje nugalėjo Prienų „Labas GAS“ (0-16) – 98:77 (19:26, 39:12, 19:19, 21:20).

Po mačo „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas teigė, kad mačo lūžis įvyko antrame kėlinyje.

„Pradėjome gal su tokiomis blankiomis, prastomis nuotaikomis, kai grįžome iš Graikijos. Aišku, žaidėjai susėdo per minutės pertraukėlę, pamatėme, kad tikrai negalime žaisti taip ir įjungėme sekančią pavarą bei pradėjome darbuotis gynyboje. Kai joje dirbi, tai ir puolimas kažkiek atsiranda. Smagiai sužaidėme antrąjį kėlinį ir šiandien jo pakako. Antroje rungtynių pusėje svarbiausias uždavinys buvo kažkiek gerinti žaidimą, ypač gynyboje, ir kontroliuoti žaidėjų minutes. Pavyko padaryti tai.

Bet kuo mes tikrai nepasistriprintume. Sekame rinką ir dirbame visi ties tuo klausimu. Bet ko mes neimsime, o jei kažkas kažkur atsiras, jei galimybės leis, kodėl ne? Visgi šiuo metu mes koncentruojamės į rungtynes antradienį ir į dar kitas rungtynes. Tikrai tai nėra prioritetinis klausimas“, - teigė G. Žibėnas.