K. Maksvytis: „Ši pergalė neteikia džiaugsmo“ (VIDEO)

Kauno „Žalgirio“ (16-3) ekipa keturis kėlinius turėjo vargti, bet galiausiai lemiamu metu įrodė pranašumą prieš Prienų „Labas GAS“ (1-18) klubą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai taip namuose 86:80 (23:19, 15:17, 19:21, 29:23) nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą „Betsafe-LKL“.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris K. Maksvytis teigė, kad žalgiriečiai vis labiau praranda koncentraciją

„Iškovojome pergalę, bet ta pergalė džiaugsmo neteikia. Nesinori lįsti ten pat, kad trūko šviežumo ar panašiai. Blogai pradėtos rungtynės. Nepatiko ir tai, kad net ir paskutinį kėlinį teko žaisti su pagrindiniais žaidėjais. Kažkiek norėjosi, kad daugiau žaidėjų įsijungtų į žaidimą. Tai buvo prastos rungtynės iš mūsų pusės. Nors „Labas GAS“ ir pralaimėjo, bet juos reikia pasveikinti, nes žaidžia neblogą atkarpą ir šiandien davė mums kovą.

Dovydas Giedraitis vis geriau įeina į ritmą, prideda mums gynybos, jam neturiu priekaištų. Tas pats Lukas Lekavičius bando įsivažiuoti, o daugiau pozityvo nelabai matau“, - teigė K. Maksvytis.