K. Maksvytis apie K. Hayeso motyvaciją: čia yra jo problema

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tris kėlinius intrigos pateikė namie lyderius priėmęs Klaipėdos „Neptūnas“ (10-13).

Uostamiesčio atstovai tik po atkaklios kovos 80:91 (17:23, 18:13, 33:22, 12:33) krito prieš Kauno „Žalgirį“ (19-4).

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis nebuvo patenkintas komandos žaidimu.

„Esame patenkinti pergale, bet nesame patenkinti žaidimu. Gerai žaidėme tik tai ketvirtą kėlinį. Pirmoje mačo pusėje varžovai puolime atkovojo 10 kamuolių ir taip pelnė 10 taškų. Per antrojo kėlinio pabaigą ir trečiojo kėlinio pradžią per trumpą atkarpą iš plius 10 pasidarėme minus 10. Per tokį trumpą atkarpą pralaimėjome -20, turėtume žaisti solidžiau. Puikus ketvirtas kėlinys, bet norėtųsi, kad komanda žaistų 40 minučių.

Dėl Hayeso, tai ne pirmą kartą taip. Kalbėsimės. Ne pirmą kartą turime problemų su jo motyvacija žaisti LKL. Čia yra jo problema, jis turėtų rimčiau ateiti į kiekvienas rungtynes“, - pasakojo K. Maksvytis.