Dviejų LKL klubų akistatoje – sunki „Lietkabelio“ pergalė

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipa sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes – šeštadienio vakarą Pasvalyje Roberto Štelmaherio auklėtiniai rezultatu 92:88 iškovojo pergalę prieš Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ ekipą

Trečiajame panevėžiečių kontroliniame mače po pirmojo kėlinio pirmavo Pasvalio klubas (15:14) ir pranašumą išlaikė iki itin rezultatyvaus antrojo kėlinio pabaigos (43:40). Per pirmus du kėlinius pasvaliečiai pataikė devynis tritaškius iš devyniolikos.

Atkakli ir permaininga kova tęsėsi iki pat paskutinės minutės – Martynas Varnas pasižymėjo iš toli (91:88), panevėžiečiams pavyko apsiginti, o jų pergalę įtvirtino Jonathano Daviso baudos metimas.

„7bet-Lietkabeliui“ 21 tašką surinko Martynas Varnas, Gediminas Orelikas pridėjo 18, Jonathanas Davisas – 17, Nikola Popovičius ir Alenas Hadžibegovičius – po 12, Džiugas Slavinskas – 7, Vytenis Lipkevičius – 5, Liutauras Lelevičius ir Nikas Stuknys taškų nepelnė.

Kontrolinių rungtynių seriją panevėžiečiai žais be Filipinuose Lietuvos rinktinei atstovaujančių Gabrieliaus Maldūno ir Deivido Sirvydžio. Komandai taip padėti negalėjo dėl traumos nerungtyniavęs Dovis Bičkauskis.

Pirmąją progą išvysti Panevėžyje žaidžiantį „7bet-Lietkabelį“ gerbėjai turės jau rugsėjo 10-11 d. – Kalnapilio arenoje bus surengtas tradicinis Raimundo Sargūno taurės turnyras, kuriame be panevėžiečių taip pat dalyvaus Vilniaus „Rytas“, Pernu „Parnu Sadam“ ir Tartu „Ulikool“ (abi Estija).

Bilietų prekyba į Raimundo Sargūno vardo turnyrą jau startavo, į visas ketverias rungtynes galios „7bet-Lietkabelio“ 2023-24 m. sezono narystės, kurias įsigyti galima iki rugsėjo 11 d.