„Juventus“ iškovojo R. Girskio taurę („Šiauliai“ krito prieš A. Kulbokos komandą)

Nuotr.: BC Utenos Juventus

Utenos „Uniclub Casino - Juventus“ triumfavo R.Girskio taurės turnyre Kėdainiuose. Finalinėje turnyro kovoje uteniškiai patiesė aikštės šeimininkus „Nevėžį - Optibet“ - 100:81 (22:22, 23:13, 28:24, 27:22).

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos rodė lygią kovą, o po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygus rezultatas - 22:22.

Antrajame rungtynių ketvirtyje uteniškiai pademonstravo solidesnę gynybą, kurios dėka išsiveržė į priekį ir įgijo dviženklį pranašumą - 45:35.

Po ilgosios pertraukos uteniškiai nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų, o prieš lemiamą rungtynių kėlinį komandas skyrė 14 taškų - 73:59.

Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai užbaigė anksčiau pradėtus darbus bei iškovojo R.Girskio taurę - 100:81.

Uteniškiams 18 taškų pelnė Ivanas Vranešas, 17 pridėjo Brae Ivey (5/7 tritaškiai), 12 - Marius Valinskas (7 rez. perd.), po 11 - Scoochie Smithas (7 rez. perd.), Ernestas Sederevičius ie Šarūnas Beniušis, 7 - Ryanas Tayloras, po 5 - Evaldas Šaulys ir Žygimantas Skučas, 3 - Jonas Zakas.

***

Tuo metu „Šiauliai“ draugiškame mače 74:87 (11:30, 23:16, 23:25, 17:16) nusileido prieš Slobožanskės „Prometey“ klubą, kuriame rungtyniauja Arnoldas Kulboka.

A. Kulboka per 15 minučių taškų nepelnė.

„Šiauliai“: Karolis Giedraitis (7 rez. perd.) 18, Paulius Danusevičius (9 atk. kam.) 16, Antwanas Walkeris 10, Dovydas Romančenko 8.

„Prometey“: Tai Odiase 22, Davonas Reedas (6 atk. kam, 6 rez, perd.) 12, Marcusas Keene, Andrei Voinalowych ir Issufas Sanonas (6 atk. kam.) po 11.