K. Maksvytis: „Komanda gerai paruošta – man beliko užsidėti švarką ir ateiti į rungtynes“

Kauno „Žalgiris“ (1-0) praėjusiame sezone susigrąžinto „Betsafe-LKL“ čempionų titulo gynybą pradėjo galingu pasirodymu Klaipėdoje.

Kazio Maksvyčio kariauna išvykoje 107:55 (34:16, 21:7, 25:14, 27:18) nepasigailėjo „Gargždų“ (0-1) ekipos, prie kurios vairo pirmąkart oficialiose rungtynėse stojo Laimonas Eglinskas.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris K. Maksvytis gyrė trenerių štabą.

„Kažkiek tikėjausi, kad bus sunkiau. Visgi pirmos rungtynės. Dideli nuopelnai žaidėjams ir trenerių štabui, kurie ruošė komandą. Komanda gerai paruošta – man beliko užsidėti švarką ir ateiti į rungtynes.

„Gargždams“ esame per kietas riešutėlis, sunku laimėti prieš gerai nusiteikusį „Žalgirį“. Galbūt ir per didelis skirtumas, bet sezono pradžia. Linkiu „Gargždams“ sėkmės. Iš mūsų pusės, gerbiame save ir visus varžovus. Išskyrus kelias minutes trečiajame kėlinyje, esu patenkintas kova“, - pasakojo K. Maksvytis.