K. Maksvytis: „Nusiteikimas buvo blogas. Reikės daryti išvadas“ (VIDEO)

Kauno „Žalgiris“ (4/0) antrą savaitę iš eilės turėjo kaip reikiant pavargti, kad pasiektų pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Ir vėl tik ketvirtajame kėlinyje atkutę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Telšiuose 73:69 (15:16, 20:27, 10:14, 28:12) parklupdė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0/4) ekipą, kuriai iki šiol nepavyksta atsidaryti pergalių sąskaitos.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris K. Maksvytis neslėpė apmaudo.

„Nuviliančios rungtynės – nėra ką komentuoti. Matau, kad kol kas blogas nusiteikimas. Iš mūsų pusės norėjosi pailsinti lyderius, deja, nepavyko, reikėjo juos mesti į kovą. Turbūt vienintelis dalykas šiandien yra ketvirtasis kėlinys ir pergalė

Spaudimas, gynyba ir puolimas, kur pelnėme 28 taškus. Būtent tai leido mums sugrįžti į rungtynes bei laimėti. Nesinorėtų žaisti tik vieną kėlinį, norėtųsi žaisti daugiau. Perėmėme keletą kamuolių, gavome pigių taškų. Spaudimo ėsmė ir buvo varginti juos.

Nusiteikimas buvo blogas. Reikės daryti išvadas“, - kalbėjo K. Maksvytis.